24 Eylül'de Land Of Moa'da eğlence maratonu başlıyor

Türkiye'nin en büyük müstakil çocuk ve eğlence merkezi Land Of Moa, 24 Eylül Cumartesi günü Alsancak'ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Land Of Moa Genel Müdürü Osman Genç, 6 bin metrekare alana kurulu Land Of Moa'nın yürümeye başlayan çocuktan, eğlenmeye doyamayan herkesi buluşturacağını söyledi.

Genç, günümüz yaşam koşulları nedeniyle evlerde ve sıkışık binalar arasında yaşayan, eskisi gibi sokaklarda vakit geçirmek yerine ekran başında saatlerini harcayan çocuklara yönelik önemli bir yatırım gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

ZİHİNSEL VE MOTOR BECERİLERİ GELİŞECEK

Land of Moa'nın çocukların zihinsel ve motor becerilerini geliştirmek için özel olarak kendisi tarafından tasarlandığını dile getiren Osman Genç, “Avrupa ve Kanada'da örneklerini gördüğümüz bir konsepti ülkemize getirdik. Alsancak'ta Türkiye'nin en büyük müstakil çocuk ve genç eğlence merkezini yaşama geçiriyoruz. Yıllardır sektörde edindiğim deneyimler ışığında ben ve ekibim önemli bir eğlence merkezi kurduk. Burada çocuklar takımlar kurup hem sosyalleşip yeni arkadaşlıklar edinecekler; hem de fiziksel olarak önemli kazanımlar elde edecekler” diye konuştu.

RENKLİ SÜRPRİZLERLE DOLU

Land Of Moa'da çocuklar ve ailelerini, farklı oyuncaklar, etkinlikler ve sürprizler beklediğini söyleyen Genç şu bilgileri verdi: “Land Of Moa'da her yaş grubuna uygun farklı konseptte eğlence imkanı bulunuyor. Aynı anda bin çocuğun oyun oynayabileceği bir ortama sahibiz. Çocuklar güvenli bir şekilde oyun ablaları gözetiminde eğlenecekler. Aileler de ekranlardan onları izleyecek. 0 - 4 yaş için ayrı oyun alanı, 4 - 12 yaş için de farklı oyun alanları bulunuyor. Ailelerin çocuklarıyla birlikte zaman geçirebilmesi için 4 ayrı mini futbol ve basket sahamız bulunuyor. Jetonlu oyuncaklar, trambolin, özel günler için etkinlik odaları, konser ve tiyatrolar için de sahne ve etkinlik alanımız bulunuyor. Ayrıca, özel bir tasarım olan Volkan adlı oyuncak da, 200 bin toplu havuza sahip. Bu oyuncak çocuklar tarafından toplarla dolduruluyor ve belli aralıklarla patlayarak inanılmaz saatler yaşatıyor. 800 metrekarelik trambolin alanı, zamanla yarıştığınız ninja course, havada süzülebileceğiniz Airbag de çocuklara unutmayacakları bir gün yaşatacak”
 
Üst Alt